VINAŘSTVÍ LIBĚCHOV

VÍNO ČESKÉ ZEMĚ

VINAŘSTVÍ LIBĚCHOV

VÍNO ČESKÉ ZEMĚ

KDE OCHUTNAT

Vinařství Liběchov nabízí široký výběr vynikajících vín, které jsou vyrobeny s využitím moderní technologie a tradičních postupů. Naše vína vynikají nejen svou kvalitou, ale také svou pestrostí, což umožňuje najít to správné víno pro každou příležitost. Naše bílá vína jsou plná ovocné chuti a vůně a vynikají svou osvěžující kyselostí. Růžová vína jsou plná sladkého ovoce a červená vína jsou plná hlubokých tónů a hutnosti. Všechna naše vína jsou vyrobená výhradně z hroznů pěstovaných na našich vinicích.

Pokud se chcete sami přesvědčit o vynikající kvalitě našich vín, můžete je ochutnat v některé z restaurací, vinoték nebo jiných prodejců, kteří je nabízejí. Naše interaktivní mapa Vám umožní snadno najít místa, kde jsou naše vína k dostání, ať už se nacházíte v jakémkoliv koutu České republiky. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, můžete navštívit také naše vinařství a ochutnat některé z našich nejlepších vín během prohlídky s degustací.

NÁŠ SKLEP

LIBĚCHOV

Přijměte pozvání na prohlídku našeho sklepa. Rádi vás provedeme procesem výroby vína od výsadby po naplnění lahve tímto skvělým mokem. Můžete ochutnat vzorky mladých i plně vyvinutých vín. V našem sklepě můžete zakoupit plný sortiment naší produkce.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

LÍHEŇ LIBĚCHOV

LIBĚCHOV

Prodejna se nachází v areálu rybářství v Liběchově. Prodejna nabízí sortiment živých i uzených ryb z vlastního chovu. Rybářství je napájeno zdejšími prameny a potolem Liběchovkou. V současné době je chov zaměřen na sivena amerického, pstruha duhového, pstruha potočního a další běžné druhy ryb jako je kapr, štika a candát. OCHUTNÁTE kombinaci liběchovské ryby a liběchovského vína?

ZOBRAZIT NA MAPĚ

TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM MĚLNÍK

MĚLNÍK

Turistické informační centrum poskytuje návštěvníkům Mělníka potřebné informace o městě a jeho nejbližším okolí. V TIC lze zakoupit mapy, průvodce, publikace i propagační a dárkové předměty. V nabídce je též bohatý výběr pohlednic, magnetů a originálních vystřihovánek. Oblíbeným suvenýrem jsou i vína z mělnické oblasti.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

PENZION HLUČOV

HLUČOV

Penzion nabízí ubytování ve dvou historických roubenkách. Chalupy spojuje příjemný dvorek s možností posezení. Tato bývalá zemědělská usedlost postavená v 18. století nabízí rovněž posezení ve vlastní restauraci s vytříbenými pokrmy a širokou nabídkou vín.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

CUKRÁRNA VYSOKÁ

VYSOKÁ U MĚLNÍKA

Po rekonstrukci zemědělské usedlosti zde nalezneme výtvarné centrum se stylovou kavárnou a vinárnou. Dům řemesel nabízí setkávání nadšenců pro keramiku, výtvarné kurzy, výstavy a kulturní setkávání.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

WINE INSTITUTE

PRAHA 10 - Vršovice

Potřebujete profesionálně poradit nebo nakoupit víno? Rádi Vás přivítáme v naší degustační místnosti na adrese Kodaňská 34. Pořádáme kurzy a degustace, víno rozvážíme po Praze.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

RESTAURACE RODR

PRAHA 8

Restaurace nabízí široký sortiment jídel a nápojů. Zde si můžete dopřát především náš Rýnský ryzlink.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

Květinářství žel. stanice HLAVNÍ NÁDRAŽÍ

PRAHA 1

Jedete vlakem z Hlavního nádraží v Praze a zapomněli jste květiny, dárek nebo oboje? Navštivte naše květinářství ve vestibulu železniční stanice.

ZOBRAZIT NA MAPĚ

DŮM VÍNA DĚČÍN

DĚČÍN PODMOKLY

Dům vína nabízí především vína z Čech a Moravy. Zákazník se může spolehnout na dobrý sortiment, atmosféru a profesionální přístup.

 

ZOBRAZIT NA MAPĚ

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.