VINAŘSTVÍ LIBĚCHOV

VÍNO ČESKÉ ZEMĚ

VINAŘSTVÍ LIBĚCHOV

VÍNO ČESKÉ ZEMĚ

A O VÍNĚ

Liběchovské vinice patří do Mělnické vinařské podoblasti vinařské oblasti Čechy. Nacházejí se na severu vinařské Evropy. Masiv Českého středohoří je chrání proti severním větrům, řeka Labe dodává svými teplými výpary podzimním hroznům zvláštní chuť a propůjčuje vínu lahodný osobitý buket. Viniční tratě v Liběchově mají vápenitý podklad vrstev opuky, které jsou překryty hlinitopísčitými naplaveninami. Půda je zde lehčí, díky množství vápence záhřevná, poskytující skvělé podmínky pro pěstování révy vinné.

 

Základem výroby dobrého vína jsou kvalitní hrozny. Vinařství Liběchov zpracovává hrozny výhradně z vlastních vinic. Celému procesu výroby vína, to jest pracem na vinici i ve sklepě věnujeme mimořádnou péči. Sběr hroznů u nás probíhá výlučně ručně, tak aby se hrozen dostal do sklepa neporušen a kvalita moštu byla na té nejvyšší úrovni. Technologie ve sklepě, kvasinky a další látky používané při výrobě jsou zvolené tak, aby co nejvíce zachovaly vůni a chuť toho, co nám půda a příroda dává z každé rostliny vinné révy.

 

Vína Vinařství Liběchov jsou ideální volbou pro všechny milovníky vína, kteří hledají kvalitní a autentické víno vytvořené s láskou a pečlivostí.

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.